İstanbul Havalimanı ‘Yılın En İyi Havalimanı’ seçildi

366
En, İstanbul havalimanı

Tatil

Geçtiğimiz yıl 29 Ekim ayında açılışı gerçekleştiren ve bugüne kadar 40 milyonun üzerinde yolcuya ev sahipliği yapan İstanbul Havalimanı yılın en iyi havalimanı seçildi. İngiltere merkezli, havacılık sektörünün dünyadaki lider yayınlarından olan International Airport Review Dergisi okuyucuları tarafından ödüle layık görülen İstanbul Havalimanı, Türk havacılık sektörünün bayrak taşıyıcısı olduğunu da kanıtladı.

İstanbul Havalimanı

İstanbul havalimanı  

Aralarında Heathrow, Changi, Copenhagen Vancouver, Sydney ve Hong Kong gibi uluslararası havalimanlarını geride bırakarak, ödülün sahibi olan İstanbul Havalimanı, birçok hub havalimanını geride bırakarak ödülün sahibi oldu.

En iyi havalimanını okuyucular seçti

Airport Review Dergisi dergisi okuyucularının oylarıyla yılın havalimanı seçilen İstanbul Havalimanı benzersiz mimarisi, güçlü alt yapısı, üstün teknolojisi ve sunduğu üst düzey yolculuk deneyimiyle öne çıkıyor. 

Sektörün lider dergisi

İki ayda bir yayımlanan İngiltere merkezli International Airport Review Dergisi, yolcu deneyimi, hava durumu operasyonları, terminal işlemleri, güvenlik, bilgi teknolojisi, ATC/ATM, havalimanı geliştirme, inşaat ve tasarım konularını kapsayan havacılık sektörü için lider bir bilgi kaynağıdır.

(HS)

İstanbul Havalimanı, En

Haberleri kaçırmamak için sayfamızı takip edin: www.facebook.com/turizmavrupa

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin