Yurtdışına yüzde 30 indirim kampanyası

488
indirim

Tatil

Pegasus Havayolları, yurt dışı uçuşlarında geçerli olmak üzere yüzde 30 indirim yaptı. Kampanyaya göre biletlerini bu akşam saat 23:59’a kadar alanlar 17 Eylül – 24 Ekim 2019 tarihlerinde yüzde 30 indirim ile uçacaklar.

İndirimli ödeme adımına doğru ilerleyip, ilgili kampanyalar başlığı altındaki “Yurt Dışı %30 İndirimli” butonuna tıklandığında yansıyacak.

Kampanya sadece flypgs.com ve Pegasus Mobil uygulaması üzerinden satın alınan biletlerde geçerlidir. Kampanya sadece direkt uçuşlarda geçerli.

Havayolunun kampanya kuralları:

Kampanyadan yararlanmak isteyen tüm misafirler Pegasus BolBol üyesi olması ve yolcu bilgileri girilirken her bir misafirimizin kendi Pegasus BolBol üyelik numarasını (üyelikte kayıtlı olan cep telefonu numarası) girmesi gerekmekte. Üye olup telefon numarasını yazmayan misafirler kampanyadan faydalanamayacaklar.

Henüz Pegasus BolBol üyesi olmayan misafirler kampanya süresi içinde Pegasus BolBol üyesi olarak kampanya kurallarına uygun oluşturdukları uçuşlar için indirimden faydalanabilirler.

Kampanyadan çocuk misafirler de 18 yaşından büyük bir üyemiz üzerinden bağlı üyelik oluşturarak faydalanabilir.

İndirim kapsamında düzenlenecek olan dış hat biletleri Süper Eko paket ücret içeriğini kapsar. Dış hatlarda Süper Eko paket dışındaki paketler için sadece bilet fiyatı üzerinden indirim uygulanacaktır. Bilet fiyatı üzerine eklenecek ek hizmetler (koltuk seçimi, yemek, bagaj gibi) ve paketler ayrıca ücretlendirilecektir.

Kampanya ücretine check-in bedeli dahil

Kampanya sadece Pegasus’un taşıyıcı olduğu uçuşlarda geçerli. Farklı hava yolları ile ortak icra edilen uçuşlar kampanya kapsamı dışında.

Kampanya satış tarihleri öncesinde satın alınması tamamlanan biletlerin sonradan açığa alınarak kampanya satış tarihlerinde tekrar biletlenmesi durumunda veya yine kampanya satış tarihleri öncesinde satın alınması tamamlanan biletlerin kampanya tarih aralığında değişiklik yapılarak tekrar biletlenmesi durumunda kampanyadan faydalanılamaz. Kampanya satış tarihleri öncesinde fiyat sabitlemeye konu edilen rezervasyon kayıtları kapsamında kampanya döneminde tamamlanan satışlar ve biletlemeler de kampanya kapsamı dışındadır.

Kampanyadan faydalanarak satın alınan biletlerin açık bilete çevrilmesi durumunda, yeni oluşturduğunuz bilet kampanya kurallarında belirtilen “Kampanya Satış Tarihleri” kuralına aykırı olacağı ve kampanya şartlarına uymayacağı için, yeniden tarih değişikliği yapıldığında ilk biletlemeden hak ettiğiniz indirim tutarı yeni bilette uygulanmaz ve kampanya kapsamında ödenen tutar üzerinden mevcut iptal değişiklik kuralları ile bilet farkı tahsil edilir.

Kampanya başka bir puan veya indirim kampanyasıyla birleştirilemez.

Kampanya kapsamında vergiler hariç sadece taşıma ücretleri üzerinden indirim uygulanır.

İptal ve iade – değişiklik durumunda PNR’daki tüm misafirler için işlem yapılabilir, her bir misafir için ayrı işlem yapılamaz.

Kampanya kapsamında düzenlenen tüm Biletler ile ilgili değişiklik, iptal ve iade kuralları ilgili ücret sınıfı için Pegasus Genel Kurallarında belirtilen değişiklik, iptal ve iade şartlarına tabidir.

Burada belirtilmeyen konularda Pegasus Genel Kuralları geçerlidir.

Pegasus, kampanya süresince kampanya kurallarında tek taraflı değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya şartları, değişiklik öncesinde gerçekleştirilmemiş işlemler ile ilgili olarak herhangi bir hak oluşturmaz.

Kampanyaya Dahil Olmayan Hatlar

Alanya/Gazipaşa – Moskova – Alanya/Gazipaşa

Antalya – Amsterdam – Antalya

Antalya – Berlin – Antalya

Antalya – Billund – Antalya

Antalya – Bremen – Antalya

Antalya – Cenevre – Antalya

Antalya – Düsseldorf – Antalya

Antalya – Erfurt – Antalya

Antalya – Göteborg – Antalya

Antalya – Hamburg – Antalya

Antalya – Hannover – Antalya

Antalya – Kopenhag – Antalya

Antalya – Köln – Antalya

Antalya – Leipzig – Antalya

Antalya – Münih – Antalya

Antalya – Nürnberg – Antalya

Antalya – Oslo – Antalya

Antalya – Paderborn/Lippstadt – Antalya

Antalya – Stockholm – Antalya

Antalya – Stuttgart – Antalya

Bişkek – Oş – Bişkek

Bodrum – Moskova – Bodrum

Dalaman – Londra – Dalaman

Dalaman – Manchester – Dalaman

Dalaman – Moskova – Dalaman

İstanbul – Kahire – İstanbul

İzmir – Amsterdam – İzmir

İzmir – Moskova – İzmir

Roma – Bari – Roma

Roma – Cenova – Roma

Roma – Katanya – Roma

Roma – Napoli – Roma

Roma – Torino – Roma

Roma – Venedik – Roma

(G.Ş)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin