Yıllar sonra yağan karın tadını bakın nasıl çıkarttı

58
Yıllar sonra

Tatil

Türkiye’yi son bir haftadır etkisi altına alan kar yağışı, Karadeniz ve Doğu Anadolu Bölgelerinde birçok köye ulaşımı zorlaştırdı. Yoğun kar yağışını eğlenceye çeviren bazı vatandaşlar ise kızaklarla kayarak karın tadını çıkartıyor. Ordu’nun Çamaş ilçesinde yaşayan Yalçin Kaya Bölükbaş yıllar sonra yağan karın tadını bir pick-up aracın arkasına bağladığı kızağıyla ilçe merkezinde tur atarak çıkarttı.

Yıllar sonra yağan karın tadını çıkarttı

Ordu’da etkili olan kar yağışı, özellikle yüksek kesimlerde yer yer 90 santimetreye kadar ulaştı. Çamaş ilçe esnaflarından Yalçın Kaya Bölükbaş, uzun zzama sonra ilçe merkezine düşen karı eğlenceye dönüştürdü. Bir kamyonetin arkasına bağladığı kızakla kayarak şehir içerisinde gezen Bölükbaş,  o anları cep telefonuyla kayıt altına aldı.

Sokak köpekleri peşinden koştu


O anları sosyal medya hesabında paylaşan Bölükbaş kısa sürede onlarca beğeni kazandı. di. Karda dakikalarca şehir turu atarak eğlenen vatandaşın doyasıya eğlendiği o görüntüler ise cep telefonu kameralarına yansıdı. Yalçin Kaya Bölükbaş kızağıyla dolaştığı ilçe merkezinde ona sokak köpekleride eşlik etti.

(HS)

Haberleri kaçırmamak için sayfamızı takip edin: www.facebook.com/turizmavrupa

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin