Ünlüler bayramı burada geçirecek

1154

Tatil

Marmaris, Datça ve Bodrum bayramın en gözde tatil merkezlerinden olacak. Bölgeye tam bir akın yaşanıyor. Otellerde yer bulmak neredeyse imkansız. Ünlü sanatçılar da bayramı burada geçirecek.

IMG_1933Muğla’nın sevilen turizm merkezleri Marmaris, Datça ve Bodrum bu bayram dolup taşacak. Bölgeye Türkiye ve Avrupa’dan akın yaşanıyor. Milas Bodrum Havaalanı’nda büyük bir yoğunluk var. Uçak şirketleri bayram tatili nedeniyle ek seferler koyarken, turizm şirketleri yerli ve yabancı turistleri otellere yetiştirmek için yoğun bir çaba içerisindeler.

Sadece tatilciler değil, ünlü sanatçıların da tercihi bu bölge. Özellikle Bodrum Bülent Ersoy, Demet Akalın, Mazhar-Fuat-Özkan veya Mustafa Sandal gibi sanatçıları ağırlamaya hazırlanıyor. Ünlüler verecekleri konserlerle bayrama ayrı bir hava katacaklar.

Bayram öncesi otellerde rezervasyon yapanlar şanslı. Çünkü şuan sorduğunuzda iyi bir otelde yer bulmak neredeyse imkansız. Otellerdeki doluluk oranı bir çok bölgede 100’de 100’e ulaşmış durumda. Sahilleri ile ünlü Bodrum ve çevresinde bu aşırı ilgiyi daha şimdiden görmek mümkün. Sahiller yerli ve yabancı turistlerin akınına uğramış vaziyette. Akşamları ise şehir içindeki alışveriş merkezleri dolup taşıyor. Bayramın başlamasıyla bu ilginin daha da artması bekleniyor.

Bu arada bayramda Muğla ve çevresindeki hava sıcaklığı 40 dereceye kadar yükselecek.IMG_1898

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin