Ücretsiz ve kablosuz internet hizmeti 30 ilçeye yayıldı

157
internet

Tatil

Ücretsiz ve kablosuz internet hizmeti 30 ilçeye yayıldı

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin WizmirNET adıyla başlattığı ücretsiz – kablosuz internet hizmeti kentin geneline yayılıyor. 8 noktada başlayan uygulama 30 ilçede 65 park ve meydan, 7 iskele, 19 vapur ve üniversite güzergâhlarındaki 60 otobüs hattına ulaştı.

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin 2015’te WizmirNET adıyla başlattığı ücretsiz ve kablosuz internet hizmeti kent geneline taşındı. 30 ilçede 65 park ve meydan, 7 iskele, 19 vapur ve üniversite güzergâhlarındaki 60 otobüs hattında İzmirlilere hizmet veren uygulamadan yararlanarak yapılan giriş sayısı 9,5 milyona ulaştı. www.wizmir.net sitesinden hizmet verilen noktalar görülebiliyor.

Ücretsiz internete nasıl bağlanılıyor?

Kablosuz uygulamadan faydalanmak için internetin bağlantısının yapılacağı cihazdan wizmirnet kablosuz ağ adı seçilerek giriş sayfasından “Kayıt Ol” butonu tıklanıyor ve istenilen bilgiler girilerek telefona gelen şifreyle internet kullanımına başlanabiliyor. İstenildiğinde WizmirNET bağlantı durum sayfasında bulunan üst menüde “Şifre Değiştir” butonuyla yeni şifre oluşturulabiliyor.

(BY)

Haberleri kaçırmamak için bizi takip edin:

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin