Uçak biletine yüzde 25 indirim

1354
Uçak

Tatil

Corendon Havayolları indirim kampanyası başlattı. Havayolundan ekim ayı boyunca satın alınan biletlerde 1 Kasım 2019 – 31 Mart 2020 tarihleri arasındaki tüm uçuşlar için anında yüzde 25 indirim uygulanacak.

Uçak bileti kampanyasında hangi koşullar geçerli?

Kampanya 3 Ekim 2019 saat 00:00’da başladı. 31 Ekim 2019 saat 23:59’da biter. Kampanya bittikten sonra hiçbir indirim talebi dikkate alınmaz.

Bu kampanya ile ekim ayı içerisinde %25 indirimli olarak alacağınız uçak biletleri sadece 1 Kasım 2019 – 31 Mart 2020 arasında yapılacak uçuşlarda geçerlidir. Başka tarihleri kapsamaz.

Bu kampanya dâhilinde alınan biletlerin kampanya bitimi olan 31 Ekim tarihinden sonra iptali, iadesi veya değişimi yapılması durumunda %25 indirimden tekrar yararlanılmayacaktır. Bu indirim hakkı tekrar kullanılamaz. İndirim oranı iade edilemez. İndirim tutarı geri talep edilemez. İndirim paraya çevrilemez.

Web sitesi satışlarında bilet fiyatına %25 indirim uygulanır hizmet bedeli tutarına indirim uygulanmaz.

Bu kampanya her yaş grubu yolcularımız için geçerlidir.

Bu kampanya satışa açık olan her bilet sınıfında geçerlidir.

Çoklu rezervasyon da tek kişinin biletinde değişiklik yapılması durumunda, diğer kişilerin indirimleri aynen devam edecek olup değişiklik yapılmak istenen kişinin yeni biletinin kampanya kapsamına dâhil olup olmadığına bakılacaktır.

Kampanya sınırlı koltuk adedi için geçerlidir. Geç olmadan yerinizi ayırtınız.

Corendon Airlines, Kampanyayı dilediği zaman durdurma, uzatma ve/veya değiştirme hakkını saklı tutar.

Hiçbir gerçek veya tüzel kişi, Kampanya kapsamında burada yazılı olan hükümlerin dışında hak talebinde bulunamaz. İhtilaflı durumlarda karar yetkisi tamamen Corendon Airlines’a aittir.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin