Türkiye’ye bu koltuklarda seyahat etmek ister misiniz?

3017
seyahat2

Tatil

Geleceğin otomobillerini planlayan üreticiler, sürücünün rahat etmesi için ilginç yenilikler geliştiriyorlar. Fotoğraftaki koltuklarda uzun bir yolculuk yapmak ister misiniz?

Çok yakında direksiyonu dahi ellemeden yolcuk yapmak mümkün olacak. Bu konuda teknoloji hazır durumda. Otomobil üreticileri şimdi sadece gerekli izinlerin çıkmasını bekliyorlar. Yakın gelecekte otomobilinize binip uzun yolculuk yapabilecek ve seyahat sırasında film izleyebilecek veya kitap okuyabileceksiniz. Üreticiler daha şimdiden bir adım ilerisini düşünerek “Yolculuğun daha rahat ve konforlu geçmesi için ne yapabiliriz” sorusuna cevap arıyorlar.

Otomobil koltukları üreticisi Adient bu konudaki son kreasyonunu Düsseldorf’taki bir etkinlikte tanıttı. “Seating Demonstrator AI17” modelini görücüye çıkaran şirket, yakında otomobilde bu koltuklara oturarak yolculuk yapmanın mümkün olabileceğinin müjdesini verdi. Tamamiyle yolcunun isteklerine göre ayarlanabilen, dönebilen ve oldukça konforlu ve rahat olan koltuklar sayesinde kendinizi evinizde gibi hissedebileceksiniz.

Böyle bir araçta Türkiye’ye yolculuk yapmak ister misiniz?

seyahat1
obs/Adient Ltd. & Co. KG
 
YASAL UYARI: Bu haberin yayın hakkı www.turizmavrupa.com sayfasına aittir. İzinsiz kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Haberin altına link ekleyerek sayfanızda kullanabilirsiniz (Kaynak/Quelle: www.turizmavrupa.com)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin