Türkiye ile Almanya arası hangi yeni uçuşlar gerçekleşecek?

3999
Almanya, İzmir

Tatil

İzin sezonunun yaklaşmasıyla Türkiye ile Almanya arasında yeni uçak seferlerinin haberleri de gelmeye başladı. Detaylar haberde…

Almanya ile Türkiye arasında uçmak isteyenler, havayolu şirketlerinin başlatacağı aktarmasız uçuşların artmasını bekliyorlar. Alman şirketi Lufthansa, önceki gün Münih ile İzmir arasında direk uçuşlara başladı. Şirket, İzmir Adnan Menderes Havalimanı ile Münih Havalimanı arasında haftanın her günü karşılıklı direkt seferler düzenleyecek.

Türk Hava Yolları ise Ordu Giresun Havalimanı ile Münih arasında direkt seferlere başlayacağını duyurdu. Seferler 8 Temmuz’da başlayacak ve haftada bir gerçekleşecek. Münih’ten uçuş Cumartesi günü, Ordu’dan ise pazar günü olarak belirlendi. Bu arada Sunexpress de 20 Haziran’dan itibaren Ordu Giresun Havalimanı’ndan Almanya’nın Düsseldorf kentine uçuşlar sunacak.

Pegasus Hava Yolları’nın Ordu’dan Almanya’nın üç ayrı şehrine uçuşlar düzenlemek için çalışmalarını sürdürdüğü belirtiliyor. Gelen bilgilere göre Pegasus Ordu’dan Münih, Stuttgart ve Köln/Bonn Havalimanlarına uçmak istiyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin