Türkiye içinde tatil turu: En çok ilgiyi neresi görüyor?

1755
kapadokya

Tatil

Havaların ısınmasıyla birlikte Türkiye’de yurtiçi, yurtdışı ve günübirlik tatil turlarına başlandı. Her bütçeye uygun turlar bulmak mümkün.

Soğuk bir kışın ardından baharda güzel bir yerlere kaçmak isteyenlerin dört gözle beklediği aylardan biri Nisan. Birçok tur acentesi Türkiye’nin dört bir yanına turlar düzenliyor. A grubu seyahat acentelerinden Acedemic Tour, 2017 tur paketleri hakkında bilgi verdi.

Çok uygun fiyata yurtiçi, yurtdışı ve günübirlik turlar düzenlediklerini belirten Acedemic Tour Genel Müdürü Akay Öndeyer, „İzmir çıkışlı bu turlarda müşterilerin tercihlerine göre uçak veya otobüs seçeneği bulunuyor. Turlara katılmak isteyenler için erken rezervasyon imkanları da var. Yurtdışından Türkiye’ye tatil için gelen turistler de bizim turlara katılıyor. Çok memnun ayrılıyorlar. Hatta müşterilerimize uygun fiyata gelenekselleşmiş günlük turlar da düzenliyoruz” şeklinde konuştu.

Yurt içi turlardan en çok ilginin bu mevsimde Kapadokya turları, Çanakkale- Bozcada turları ve İstanbul turlarında olduğunu söyleyen Öndeyer, günübirlik ise Ayvalık-Cunda-Şeytan sofrası ve Domatia Rum Köyü-Karina-Şirince turlarına talebin fazla olduğunu hatırlattı.

Yurt içi Konaklamalı turlar 199 TL‘den başlayıp 1.299 TL’ye kadar çıkıyor. Günübirlik turlar 55 TL ile 65 TL arasında değişiyor.

Haber: Gülbengi Şimşek

İstanbul

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin