Trenle seyahati sevenler: Bu fırsat kaçmaz

1135

Tatil

Almanya’yı hızlı tren ICE’lerle boydan boya gezip bunun karşılığında sadece 79 Euro ödemek istiyorsanız bu fırsatı kaçırmayın.

Avrupa’nın en gelişmiş demiryolu ağlarından birine sahip Almanya’yı hızlı tren ICE’lerle gezmek, insana başka bir keyif veriyor. Modern ve rahat bir ortamda birbirinden güzel doğa manzarasını izleyerek yolculuk yapmayı sevenler, süpermarketler zinciri REWE’nin sunduğu kampanyadan faydalanabilirler.

Alman Demiryolları işbirliğinde 79 Euro karşılığı satılan seyahat paketinde, Almanya içinde dilediğiniz iki şehir arası yolculuk için kullanabileceğiniz iki tren bileti bulunuyor. Yani dileyen ülkenin en kuzeyinden, en güneyine kadar gidiş-dönüş yolculuk yapabilir. Bilet hızlı tren ICE’ler (2. sınıf) için de geçerli.

İlgi duyanlar biletleri 28 Haziran’a (Cumartesi) kadar bölgelerindeki herhangi bir REWE şubesinden satın alabilirler.

Biletlerle 31 Ağustos’a kadar (Cuma günleri hariç ) seyahat etmek mümkün. Dileyen 15 yaşından küçük çocuğunu veya torununu ücretsiz yanına alabiliyor. Kampanyaya trende ücretsiz yer ayırma hizmeti de dahil.

ICE’ler, yani „Intercity-Express“, Almanya’nın en hızlı treni olarak hizmet veriyor ve saatte 300 kilometreye kadar hızlanabiliyor. Son derece komforlu olan trende restoran ve bar vagonları da bulunuyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin