THY’nin yeni başlattığı uygulama ile artık yolcular daha ucuza bilet alabilecek

4903
THY’nin yeni

Tatil

Yaz dönemlerinde aşırı talepten dolayı artan bilet fiyatları birçok yolcu tarafından eleştiri konusu olmuştu. THY’nin yeni başlattığı uygulama ile artık yolcular daha ucuza bilet sunabilecek. 3 farklı konsepte gerçekleştirilecek uygulama ile yolcular kesinleşmemiş seyahatleri için fiyatı koruma altına alabilecek. 

THY’nin yeni uygulaması

Dünyanın 126 ülkesindeki 318 noktaya uçuş gerçekleştiren Türk Hava Yolları’nın (THY) internet sitesinde yer alan bilgilere göre, şirket yolcuları için yeni bir uygulamayı hayata geçirdi. Yeni uygulama ile seyahat programı kesinleşmemiş yolcular daha önceden buldukları ucuz bileti belirli kurallar dahilinde sabitleyebilecek.

Standart koruma ile yolcular uçuşlarına kalan süreye bağlı olarak belirli bir tutar karşılığında fiyatı sabitleyebileceler. Sabitledikleri bileti satın alan yolcular ödedşkleri sabitleme ücretini de iade alabilecekler. 

Türk Hava Yollarının Miles&Smiles Classic Plus, Elite, Elite Plus üyelerinin uçuşa kalan süreye ve üyelik statülerine bağlı olarak belirlenen süreler boyunca bu hizmetten tamamen ücretsiz olarak faydalanabileceğini duyurdu.

THY, Amerika kalkış ve varışlı yolcuların uçuşlarına 7 gün kalana kadar 24 saat boyunca bu hizmetten tamamen ücretsiz olarak faydalanabileceğini duyurdu.

(HS)

Haberleri kaçırmamak için sayfamızı takip edin: www.facebook.com/turizmavrupa  

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin