THY’nin bazı yurtdışı seferleri iptal edildi

28264
THY

Tatil

THY’nin bazı yurtdışı seferleri iptal edildi

Türk Hava Yolları (THY) ağustos ayı için planlanan bazı uçak seferlerini iptal etti. Aralarında Frankfurt ve Bremen’in de olduğu seferlerle ilgili bilet alan yolculara mesajla bilgi gönderildi. Örneğin 1 Ağustos’ta yapılması planlanan İstanbul-Frankfurt seferinin iptal edildiği ile ilgili yolculara kısa mesaj gönderildi.

THY yolcuları öfkeli

Haftalar öncesinden bilet alan yolcular iptal kararına tepki gösterdiler. Gidiş bileti alan ancak şimdi dönüş bileti iptal olanlar şunları söyledi: “Hiç hesapta yokken telefonumuza uçuşun gerçekleşmeyeceği bilgisi geldi. Bari nedenini de yazsalardı. Şimdi müşteri hizmetlerini arayıp yeni bilet almamız gerekecek. Sırf ilgi yok diye iptal ettilerse çok saçma. Herkesin işi gücü ve bir planı var. Yolcunun durumu da düşünülmeli”

Benzer iptal mesajlarının diğer hatlardan bilet alanlara da gittiği öğrenildi.

(A)

Haberleri kaçırmamak için bizi takip edin:

2 YORUMLAR

  1. Ben hiç birsey anlayamiyorum artik madem iptal edilecek neden satiyorsunuz yeterin artik gercekten Almanya bazi firmalar turkiyeyi rote liste diye imza atiriyorlar kendinize gelin artik gercekten tehtid ediliyoruz resmen ,buna derhal bir cözüm bulunsun ,insanlarin Annesi babasi ölüyor ona bile gidemiyorsun ne oluyor ya !!!!!!!!!EU ülkesi deyilmisiz yahu orda ölen daha cok ………………………….. Türkiye derhal buna bir cozum uretsin .saygilarimla insanlar öfke patlamasi yasiyor artik .

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin