THY ve Sunexpress’ten yeni yurtdışı seferleri

462
yurtdışı

Tatil

THY ve Sunexpress’ten yeni yurtdışı seferleri

Salgın döneminde bir çok yurtdışı seferine ara vermek zorunda kalan havayolu şirketleri, talebin artması üzerine uçuşları yeniden başlatmaya devam ediyorlar.

THY uçuşları başladı

Türk Hava Yolları, Tacikistan’ın başkenti Duşanbe ile İstanbul seferlerine yeniden başladı. Verilen bilgiye göre havayolu haftada bir kez bu hatta uçuş düzenleyecek.

Bodrum uçuşları 2021’de

Avrupa’dan Türkiye’ye uçuşlar sunan SunExpress ise 2021’de yurtdışı seferlerine yenisini ekleyecek. Verilen bilgiye göre havayolu, Almanya’nın Köln ve Avusturya’nın Viyana kentlerinden Bodrum’a uçacak.

Bodrum-Köln seferlerinin 14 Mayıs 2021’de başlaması ve haftada bir kez yapılması öngörülüyor. Şirket cuma günler iki şehir arasında yolcu taşıyacak.

Bodrum-Viyana seferlerinin ise 3 Temmuz 2021’de başlaması planlanıyor. İki şehir arasında haftada bir sefer düzenlenecek.

Kayseri’den haftada iki uçuş

Öte yandan Skyup Hava Yolları’nın 27 Aralık’tan itibaren Kayseri- Kiev uçuşlarına başlayacağı duyuruldu. Havayolu iki şehir arasında haftada iki sefer sunacak. Uçuşlar perşembe ve pazar günleri gerçekleşecek.

(A)

Haberleri kaçırmamak için bizi takip edin:

 

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin