THY: Bu tarihler arasında uçak biletinizde sınırsız değişiklik yapabilirsiniz

300
THY

Tatil

THY: Bu tarihler arasında uçak biletinizde sınırsız değişiklik yapabilirsiniz

Koronavirüs nedeniyle yurtdışı uçuşları kısıtlı noktalara yapılıyor. THY geçtiğimiz yıllara nazaran riskli olan bölgelere uçuş düzenlemiyor. Ülkelerin vaka durumlarına göre her ay uçuş programı yenileniyor. Türk Hava Yolları’nın (THY)  sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, uçuş planına yeni destinasyonlar eklendiği belirtildi. Şirketten şu bilgi paylaşıldı:

“Ulusal ve uluslararası sağlık otoriteleri ile yaptığımız titiz çalışmaların sonucunda daha sağlıklı ve güvenli standartlara sahip uçuşlarla sevdiklerimize, keşiflerimize ve biriktirilecek anılarımıza tekrar kavuşuyoruz.

31 Aralık 2020’ye kadar bilet değişikliği sınırsız

Bu dönemde plan yapmanın ne kadar zor olduğunu bildiğimiz için sizlere esnek seyahat imkanları sunmaktan mutluluk duyuyoruz. 21 Mart 2020 – 31 Aralık 2020 (dahil) tarihleri arasındaki biletlemeleriniz için sınırsız değişiklik yapabilirsiniz.

Detaylı bilgi için esnek seyahat sayfamızı incelemeyi unutmayın. Uçuş takvimi, 24 Ekim tarihine kadar uygulanacak yaz tarifesi uçuşlarımızı göstermektedir. Yeni seyahatleriniz için uçuş planımız güncellendikçe bu sayfadan sizlerle paylaşacağız.”

Uçuş noktalarına buradan ulaşabilirsiniz: https://www.turkishairlines.com/tr-tr/duyurular/coronavirus-salgini/guncel-ucus-plani 

 

(A)

Haberleri kaçırmamak için bizi takip edin:

 

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin