Tatil için ayırdığınız bütçenin yarısı cebinizde kalabilir!

3597
tatil

Tatil

Tatil zamanı geldi. Yorgunluk ve stresten kurtulmak için otel ve uçuştan oluşan tatil paketi satın alanlar daha uygun fiyatı elde etmek için neler yapmalı? detaylar haberde…

 Yapılan araştırmalara göre internette aynı otel, aynı hizmet, aynı tarihlerde çok farklı fiyatlara sunuluyor. Tatil satışı yapan internet sitelerinin fiyat politikalarını iyi takip ederek bunu kendinize maddi açıdan avantaja çevirebilirsiniz.

İnternetten kendinize paket tur aramaya başladığınızda mutlaka birden fazla tur operatörünün kampanyalarına ve sunduklarına bakın. Fiyat kıyaslama sitesi Check24’ün araştırmalarına göre tek çocuklu bir aile paket turunda yüzde 27 ile 49 arasında daha uygun fiyata alışveriş yapmak mümkün.

Örneğin Side’de, 5 yıldızlı tatil köyünde, 1 hafta tam pansiyon tatili aynı zaman dilimi içersinde bir sirede 1.398 Euro’ya, bir diğerinde ise sadece 727 Euro‘ya bulmak mümkün.

Bu durum Yunanistan, Mısır ya da İspanya için de geçerli. Orada tatil yapmak isteyen okurlarımızın da her ne kadar bu bölgelere yoğun ilgi olmasına rağmen mutlaka faklı tur operatörlerinin fiyatlarını karşılaştırmalarını önemle tavsiye ediyoruz. Çünkü tatil için ayırdığınız bütçenin yarısına yakını belki de cebinizde kalacak.

Haber: Bülent Veznikli

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin