SunExpress bu yaz İzmir uçuş ağına yeni rotalar ekleyecek

255
SunExpress bu

Tatil

2012 yılında İzmir’i aktarma merkezi olarak konumlandıran ve İzmir operasyonlarına başladığı günden bu yana büyümeye ve Ege turizmine katkıda bulunmaya devam eden SunExpress bu yaz İzmir uçuş ağına yeni noktalar ekleyecek. SunExpress 2020 yılı yaz dönemi itibariyle Milano, Kıbrıs, Budapeşte, Prag ve Üsküp’ü uçuş ağına ekleyecek.

SunExpress bu yaz nerelere uçacak

SunExpress’in Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Çalışkan ve şirket yetkililerinden oluşan heyet, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’i makamında ziyaret etti. İzmir’de yaklaşık 800 personeli ile hizmet verdiklerini söyleyen Çalışkan, “İzmir’i tarifeli seferlerle hem iç hatlarda hem dış hatlarda en fazla noktaya bağlayan havayolu olarak İzmir’den 17 farklı ülkeye direkt karşılıklı sefer sunuyoruz. Bu yaz İzmir uçuş ağımıza Milano, Kıbrıs, Budapeşte, Prag ve Üsküp olmak üzere 5 yeni destinasyon ekliyoruz” dedi.

Çalışkan, “İzmir Vakfı’nın da bir üyesi olarak turizm açısından yüksek potansiyele sahip bir şehir olan İzmir’in ve Ege Bölgesi’nin tanıtımına destek olma ve yüksek katma değer üreten vazgeçilmez bir destinasyon haline gelmesini sağlama yolunda elimizden gelen her türlü katkıyı sağlayacağımızı içtenlikle bildirmek isterim.” dedi.

(HS)

Haberleri kaçırmamak için sayfamızı takip edin: www.facebook.com/turizmavrupa

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin