SunExpress Almanya’daki turizm temsilcilerini ağırlayacak

1663
sunexpress

Tatil

THY ile Lufthansa’nın ortak kuruluşu olan SunExpres, Almanya’dan 44 tur operatörü ve seyahat acentesini İzmir ve Antalya’ya getiriyor.

Havayolu şirketi SunExpress, Antalya ve İzmir turizmine katkı sağlamak ve canlandırmak için Almanya’dan 44 tur operatörü ve seyahat acentesini bu şehirlere getiriyor.

SunExpress, İzmir Valiliği, Ege Turizm İşletmeciler Birliği (ETİK) ve İzmir Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü işbirliğinde, son dakika satışı konusunda uzman olan misafirlere, 30 Nisan ile 1 Mayıs tarihleri arasında İzmir’i tanıtacak.

Ege ve İzmir turizmi için gereken her türlü desteği her zaman verdiklerini belirten SunExpress Genel Müdürü Jens Bischof, “Yalnızca bu yıl Avrupa’daki 5.000’nin üzerinde tur operatörü ve seyahat acentesine, roadshowlarla, katalog sunumlarıyla Ege ve Akdeniz bölgesini tanıtmak için çalışma yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Proje ortaklarımızla beraber, yaklaşık 700 tur operatörünü, seyahat acentesini Türkiye’ye davet ettik. Gruplar halinde önce Antalya’ya sonra da İzmir’de ağırlayacağız” dedi.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin