Son dakika fırsatı: 7 gün Akdeniz 349 Euro

1039

Tatil

„Last minute“ yani son dakika fırsatları sadece uçak yolculuğu için geçerli değil. 349 Euro’dan başlayan fiyatlara 7 günlük Akdeniz turuna ne dersiniz?

Gemiyle yapılan tatillere ilgi giderek artıyor. Özellikle son bir kaç yıldaki sayılara bakıldığında tatil gemilerinden last minute (Son dakika) bileti satın alanların sayısının hızlı bir yükseliş gösterdiği görülüyor.

Tur operatörü L’tur yetkilisi Stefan Baumert „Son dakika kampanyalarına ilgi gösterenlerin sayısı geçen yıla göre üç kat arttı“ bilgisini verdi. Bunun başlıca sebebi tabiki fiyatların oldukça cazip hale gelmiş olması. Tatil turları sunan gemilerin sayısı arttıkça, tatil fiyatları da ucuzluyor. Yetkililer, bu trendin önümüzdeki yıllarda da devam edeceğini söylüyorlar. Çünkü 2016’ya kadar bu sektörde hizmet verecek 16 yeni gemi daha suya inecek ve rekabet daha da artmış olacak.

Uzmanlar „Tatil gemileri boş yola çıkmaktansa fiyatları aşağıya çekiyorlar. Bazen bir hafta tatil için harcanan miktar, evde harcayacağınızdan daha düşük oluyor“ diyorlar. Şuan L’tur’un sunduğu son dadika fiyatlarından bir kaç örnek verelim:

„MSC Musica” gemisi ile 7 günlük Akdeniz turunu 349 Euro’dan başlayan fiyatlara satın alabilirsiniz.

“Liberty of the Seas” gemisi ile Barcelona’dan başlayıp İtalya’ya gidiş-dönüş tur, uçuş ve yemek dahil fiyat: 789 Euro.

“MS Monarch” gemisi ile herşey dahil Karayip turu, iki haftalık fiyat 1.999 Euro.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin