Sırp sanatçı klibini Alanya’da çekti

2611
Ana

Tatil

 Sırbistan’ın ünlü pop şarkıcısı Ana Kokiç, yeni albümünün çıkış şarkısı olan ‘New Day’ (Yeni Gün) parçasına Alanya’da klip çekti.

 Alanya Turizm Tanıtma Vakfı’nın (ALTAV) katkılarıyla Alanya’ya gelen Kokiç’in New Day şarkısının çekimleri kentin tarihi ve ören yerlerinde yapıldı. Daha önce Türkiye’ye geldiğini fakat Alanya’ya ilk gelişi olduğunu belirten Kokiç, “Türkiye ikinci vatanım, Alanya’yı da evim gibi görüyorum. Türkiye’ye geldiğim için çok mutluyum. Buraya geldikten sonra Türkiye’ye tutkuyla bağlandım. İnsanlar çok misafirperver ve nazikler. Buradaki günlerim de çok güzel geçiyor” dedi.

Ülkesinde Alanya’nın bilinen bir şehir olduğunu anlatan Kokiç, “Belgrad’da Elvan Güneş ile karşılaştım ve beni Alanya’ya davet etti. Çok hoşuma gitti ve bir an önce gelmek, bu işi uzatmamak istedim. Nihayetinde buradayım. Sırbistan halkı hakkında konuşmam gerekirse, onlar da Alanya’yı ve Türkiye’yi çok seviyor. Ben de bu sevginin artması için çalışacağım. Alanya’yı ve Alanyalıları çok seviyorum” diye konuştu

Şarkıcı Ana Kokiç’i Alanya’ya davet eden ALTAV yönetim kurulu üyesi Elvan Güneş ise Kokiç’in Alanya’da klip çekmesinin ilçe tanıtımı için faydalı olduğunu söyledi. Tanıtım için yurt dışında yapılan fuarların önemine değinen Güneş, şöyle dedi:

“Ana daha önce Belek’te bir klip çekmişti ve sadece Youtube’da 10 milyonun üzerinde izlenme rakamına ulaşmıştı. Kendisi çok popüler bir sanatçı. Sırbistan’daki fuarda elçimize kendisiyle görüşüp Alanya’da klip çekilmesiyle ilgili rica etmiştim. Onun da destekleriyle Alanya’ya davet ettik ve kabul etti. Gelir gelmez de Alanya’ya aşık oldu. Şarkısının klibi için çalışmalara başladık ve devam edeceğiz. Bu, parayla yapılamayacak kadar değerli bir iş. Bir kanala ya da gazeteye reklam versek 5 dakika sürer ama bu yıllarca hafızalarda ve internette kalacak.”

Kaynak: www.altid.org.tr

Ana
Foto: www.altid.org.tr
Ana
Foto: www.altid.org.tr
Ana
Foto: www.altid.org.tr

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin