Sılayolu’nda bu ülke sürücülere yine sorun yaratacak

5277
Sılayolu, yeşil sigorta

Tatil

Sınır kontrollerini üst seviyeye getiren Sılayolu ülkesi, Avrupa’ya dönen sürücülere yine sıkıntı yaratacak. Türkiye’den yeni dönen okurumuz “Tüm eşyalarımı indirip kontrol ettiler” dedi.

Avrupa’da kara yolculuğu yapanlar bu yıl da bazı ülkelerde sorunlar yaşayacaklar. Özellikle Türkiye’den dönenler sınırlardaki aramalara hazır olmalılar. Macaristan şuan bile kimseye göz açtırmıyor. Kısa süre önce karayoluyla Hollanda’dan Türkiye’ye yolculuk yapan bir okurumuz bize yolda yaşadıklarını anlattı. Gidişte 2550 kilometrelik mesafeyi sorun yaşamadan geride bıraktığını anlatan okurumuz şu bilgileri paylaştı: Gidişte şu güzergahı kullandım Frankfurt, Passau, Viyana, Budapeşte, Belgrad, Niş, Sofya ve Kapıkule. Yolculuk sırasında bir sorun yaşamadım. Dönüşte ise yine Macaristan üzeri geldim. Ancak Macar gümrüğünde tüm eşyalarımı indirdiler. Her şeyi kontrol ettiler.”

Macaristan’ın yaz aylarında da sıkı kontrollere devam etmesi bekleniyor. Yani bu ülkeden geçecek sürücüler benzer aramaları ve bununla birlikte zaman kaybını da hesaba katmalılar.

 
YASAL UYARI: Bu haberin ve fotoğrafların yayın hakkı www.turizmavrupa.com sayfasına aittir. İzinsiz kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Haberin altına link ekleyerek sayfanızda kullanabilirsiniz (Kaynak/Quelle: www.turizmavrupa.com)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin