Sılayolu sürücüleri:“Kapıkule’de adam gibi bir şeyler yiyemiyoruz”

1021
Sılayolu

Tatil

Yaz aylarında yüz binlerce aracın geçiş yaptığı Sılayolu’nun en büyük giriş kapısı Kapıkule’de gündeme gelen sadece uzun araç kuyrukları değil. Geçtiğimiz günlerde www.turizmavrupa.com sayfasına görüş bildiren bir çok okurumuz sınır kapısı ve yakınında yemek yiyecek bir yer bulamamaktan yakındılar. Bir okurumuz „Sadece bayat simit vardı“ derken, bir başkası „Saatlerce aç karnına kuyrukta bekliyoruz. Yiyecek alacak biryer bulamıyoruz“ diye şikayette bulundu.

Metin B. adlı okurumuz şunları yazmış: „Birisi şu gümrüklerdeki müdürlere söylesin. Yemek yok gidiş gelişte, adam gibi birşeyler yiyemiyoruz. Son kalan Türk parasıyla bir şeyler alalım dedik. Hiç bir şey yok. Yani çok mu zor. Şöyle izin zamanı 3-4 ay güzel restoran yapsalar olmaz mı! 24 saat güzel yemek veren yer . Bu arabaların her biri ülkeye en az 2000 Euro bırakıyor. Yüz binlerce araba geçiyor. Biraz hizmet değer bekliyoruz vatanımızdan“.

Biz bu vesileyle okurlarımızdan gelen şikayetleri ve yorumları aktarıyoruz. Eğer siz de görüş belirtmek isterseniz, haberin altına yorum yazabilirsiniz.

(A)

 

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin