Sılayolu’nda acı olay: İzine giden aile kazada öldü

31669
kaza, Sılayolu, trafik
Almanya'da meydana gelen trafik kazasında Türkiye'ye giden üç kişi öldü. Temsili fotoğraf.

Tatil

Türkiye’ye izine giden aile Almanya’da kaza yaptı: 3 ölü. Sılayolu’ndaki kazaya önündeki araç kuyruğunu fark etmeyen bir Bulgar şoför neden oldu.

Memleketleri Konya’da izin yapmak üzere Fransa’dan yola çıkan bir aile, Almanya’da talihsiz bir kazaya karıştı. Ne yazık ki aynı aileden üç kişi yaşamını yitirdi. Alman polisinin verdiği bilgiye göre Nürnberg kenti yakınındaki A3 nolu otoyolda meydana gelen kaza şöyle gelişti: Regensburg istikametinde yol tek şeride düşünce araç kuyruğu oluştu. Arkadan gelen Bulgaristan plakalı TIR’ın şoförü kuyruğu fark etmedi. TIR önündeki otomobile arkadan çarptı.

Sılayolu’nda acı haber

Fransız plakalı araçta bulunan ailenin üç ferdi olay yerinde hayatını kaybetti. Kazaya karışan bir araçta da yaralananlar oldu. Otoyol trafiğe kapatıldı.

Meydana gelen olay son dönemlerde otoyollarda çok sık yaşanır oldu. Arkadan gelen araçlar önündeki kuyruğu fark etmeyince kazaya sebep oluyor. Sürücüler bu konuda çok dikkatli olmalılar. Mümkün olduğunca dörtlüleri yakarak arkadaki araçları uyarmak gerekir.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin