Sılayolu: Hangi güzergah daha avantajlı?

8208
Sılayolu, Kapıkule

Tatil

Türkiye’ye karayolundan seyahat edecekler bir çok güzergah arasından seçim yapabiliyorlar. Sılayolu’nda en avantajlı yol hangisi? Detaylar haberde…

Avrupa’dan Türkiye’ye otomobille ulaşım için bir çok farklı imkan bulunuyor. Bazı okurlarımız hangi yolun daha avantajlı olacağına karar vermekte zorluk çekiyorlar. Mesafe ve süreleri dikkate alarak bir karar vermek mümkün. Bu şekilde Türkiye’ye en hızlı şekilde nasıl ulaşabileceğinize karar verebilirsiniz. Ancak yolda beklenmedik bir gelişme yaşanırsa, evde yaptığınız hesap tutmayabilir.

Avusturya’dan bir okurumuz, Türkiye’ye hangi güzergahın daha avantajlı olduğunu sormuş. Kapıkule ve İpsala’ya yolculuk yapabileceği farklı alternatifleri gözden geçirip mesafe ve süreleri hesapladık. Avusturya’dan yola çıkacaklar bu bilgilere aşağıdaki linkten ulaşabilirler.

AVUSTURYA için bu linki tıklayın: Avusturya’dan Türkiye’ye hangi yoldan seyahat edebilirim?

Bu arada aynı hesaplamayı diğer ülkelerde yaşayanlar için de hazırladık. Aşağıdaki linkten yaşadığınız ülkeyi seçerek, bilgilere ulaşabilirsiniz.

DİĞER ÜLKELERİN BİLGİLERİ BURADA (tıklayın)

 

 
YASAL UYARI: Bu haberin yayın hakkı www.turizmavrupa.com sayfasına aittir. İzinsiz kullanılması / kopyalanması yasaktır © copyright www.turizmavrupa.com

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin