„Sayın Merkel, tatilinizi Türkiye’de geçirin

1088

Tatil

Türkiye uzmanı Karlheinz Grabmann, Almanya Başbakanı Angela Merkel’e çağrıda bulundu: „Gelecek tatilinizi Türkiye’de geçirin“

Karlheinz Grabmann
Karlheinz Grabmann

Frankfurt’ta 6 Mart’ta yerel seçimler var. Freie Wähler Partisi’nin (Özgür Seçmenler) adayı Karlheinz Grabmann, yıllarca turizm sektöründe çalışmış ve Türkiye uzmanı olarak anılıyor. Kendisi Frankfurt ile ilgili hedeflerini anlatırken Türkiye’deki son durumu da değerlendirdi.

– Türk turizm sektörünün geleceğini nasıl görüyorsunuz?

Son 40 yıl içinde dünya genelindeki krizlerden, turizm sektöründe sakin durmak gerektiğini öğrendim. Yüzde yüz güvenlik diye birşey yoktur. Başarı baskısı nedeniyle turizm yöneticileri az da olsa tedirginler. Tatil rezervasyonları şuan iyi gitmiyor. Turistlerin baskı altındaki Türkiye’ye yardım etme zamanı şuandır. Sevgili turistler, Türkiye’ye seyahat edin ve oradaki insanlara bağlılığınızı gösterin. Bu insanlar şuanki kötü gidişat nedeniyle zor günler geçiriyorlar.
Bazı bölgelerden turizm tek gelir kaynağı. Sevgili turistler, size geçmişte sunulan misafirperverliği hatırlayın.

Sayın Başbakan Angela Merkel, örnek bir davranışta bulunun ve gelecek tatilinizi Türkiye’de geçirin. Türkiye’nin yardımına ihtiyacınız var. Tatil yaparak Türkiye’ye büyük bir katkıda bulunmuş olursunuz. Binlerce Alman örnek davranışınıza uyarak tatilini Türkiye’de yapmak için planlarını değiştirir.

Grabmann2Sayın Merkel, bu konuda kısa süre içinde bir karar alacağınızı umuyorum. Ben de bu sene tatilimi Türkiye’de geçireceğim.

– Freie Wähler adayı olarak Frankfurt ile ilgili planlarınız neler?

Özellikle sağlık konusuna önem veriyorum. Sağlık olmadan hiçbir şey olmaz. Alternatif tıp yöntemlerinin desteklenmesi için çalışıyorum. Bu masrafların sağlık sigortaları tarafından karşılanması gerekiyor. Sonuçta alternatif tıp sayesinde insanlar sağlığına kavuşuyor. İlaçlar insanları zehirliyor.

5 haftadır halkın arasına karışıp seçim çalışmaları yapıyorum. İnsanların sorunlarını dinliyorum. Çalışmalarımı buradan takip etmek mümkün: http://freiewaehler.karlheinzgrabmann.de/meine-wahltour/.

– Oy verme işlemi nasıl olacak?

İki oy pusulası bulunuyor. Biri Belediye Meclisi, diğeri ise Bölge Meclisi için.

Belediye Meclisi oy pusulasında benim adımı 16. Liste’de 5. sırada bulabilirsiniz.

Böge Meclisi oy pusulasında ise Heddernheim, Niederursel ve Nordweststadt’ta oturanlar adımı 7. Liste’de bulabilirler.

Türkiye ve Avrupa’dan en güzel tatil yerleri, Sılayolu haberleri, uçak bileti kampanyaları / Urlaubs News aus der Türkei und Europa: www.facebook.com/turizmavrupa

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin