Sakarya’dan Sabiha Gökçen’e otobüs seferleri başladı

390
Sabiha
Foto:www.sakarya.bel.tr

Tatil

Sakarya’dan Sabiha Gökçen’e otobüs seferleri başladı

Türkiye’de havalimanlarına daha kolay ulaşım sağlanması için çalışmalar sürüyor. Bazı bölgelerden havalimanına ulaşımın çok uzun sürmesi, uçak yolculuğu öncesi büyük eziyetlere neden oluyor. Sakarya’da yaşayanlar artık HAVASAK otobüsleri ile Sabiha Gökçen Havalimanı’na ulaşabilecekler.

Günde 18 sefer düzenlenecek

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, 5 araçlık otobüs filosunun açılışını yaptı ve seferler hakkında bilgi verdi. Günde 9 gidiş ve 9 geliş şeklinde gerçekleşecek seferler sayesinde Sakarya’dan Sabiha Gökçen’e kolay ulaşım sağlanacağını ve yolcuların rahat edeceği açıklandı. Verilen bilgiye göre seferler Sakarya’nın farklı bölgelerinden gerçekleşecek.

Toplam 8 şubede bilet kesimi olacak

Son model 5 araçlık filo ile hizmet sunmaya başlayacak ‘HAVASAK’ Sakarya Büyükşehir Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali’nden kalkış yapacak, son durakları ise Sabiha Gökçen Havalimanı olacak. Şehir genelinde Kent Meydanı, Terminal, Kampüs, Mavi Durak, Çark Caddesi, Şal Sokak ve Erenler Patates Hali ile  S.Gökçen Havalimanı olmak üzere toplam 8 şubede bilet kesim noktaları olacak.

(A)

Haberleri kaçırmamak için bizi takip edin:

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin