Otobüsle 9,99 Euro‘ya Almanya turu

1447

Tatil

Bu haber otobüsle seyahati sevenlere: Süpermarket zinciri Lidl, Almanya içi otobüs biletlerini sadece 9,99 Euro’dan satışa çıkarıyor. Kampanyanın başlangıç tarihini kaçırmayın…

Alman devletenin tekeli kaldırmasının ardından önü açılan otobüs şirketleri, artık oldukça uygun fiyatlara bilet satışı yapıyorlar. Kuzey’de Hamburg’dan en güneydeki Münih’e kadar artık hemen hemen her şehire otobüs bağlantısı bulmak mümkün. Eskiden Alman Demiryolları‘na yüzlerce Euro ödemek zorunda olanların böylelikle yüzü güldü. Bundan en çok şehirler arası yolculuk yapmak zorunda olan öğrenciler, turistler ve emekliler faydalanıyor.

Sabit fiyat uygulaması

Ancak uçak biletlerinde de olduğu gibi biletleri çok erken bir tarihte almak gerekiyor. Aksi taktirde 20 Euro’nun altında fiyat bulmak zor oluyor. Süpermarket zinciri Lidl ise, Flixbus otobüs şirketi ile ortak bir kampanya başlatarak bilet fiyatını sabit 9,99 Euro’dan satacağını duyurdu. Yani artık bileti alış tarihinin bir önemi kalmayacak. Almanya içinde dilediğiniz zaman bu sabit fiyata yolculuk yapabileceksiniz.

İndirim kuponu markette

Kampanya 12 Mayıs Pazartesi günü başlıyor. Lidl’den verilen bilgiye göre yapılması gereken tek şey, 9,99 Euro karşılığında Lidl marketlerindeki kasadan indirim kuponu satın almak. Daha sonra bu indirim kuponu numarasını www.lidl.flixbus.de sayfasına giriyorsunuz ve dilediğiniz güzergahtaki biletinizi satın alıyorsunuz. Verilen bilgiye göre Flixbus otobüs şirketi Almanya içinde 1000 bağlantı sunuyor.

Şirket satın alma işlemini şöyle sıraladı:

1. www.lidl.flixbus.de dilediğiniz bağlantıyı seçin
2. İndirim kuponu numarasını girin
3. Satın alma işlemini gerçekleştirin. Biletiniz size E-Mail ile gönderilecektir.
4. Biletin çıkışını alın veya cep telefonunuz yardımı ile gösterin.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin