Nevşehir Kültür ve Sanat Günleri başlıyor

274
nevşehir

Tatil

Nevşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Kültür ve Sanat Günleri birbirinden değerli sanatçıları ve yazarları bir araya getirecek. Nevşehir Belediyesi tarafından bu yıl 1’incisi düzenlenen Kültür ve Sanat Günleri, müzik, edebiyat, dans gösterimi, söyleşi gibi birçok etkinliği ücretsiz bir şekilde sanatseverlerin beğenisine sunacak. Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan Kültür ve Sanat Günleri  17 Kasım – 8 Aralık 2019 tarihleri arasında gerçekleşecek.

Nevşehir’de çiğ köfte ikram edilecek

Kültür ve Sanat Günleri’nde ilk olarak 17 Kasım Pazar günü saat 19.30’da Şanlıurfa Sıra Gecesi Grubu izleyicileriyle buluşacak. Şanlıurfa yöresine ait türkülerin seslendirileceği sıra gecesinde, katılımcılara yöreye ait çiğ köfte ikram edilecek.

Millet Kıraathanesi’nde muhabbet

Etkinlikler kapsamında Gürcistan Halk Dansları Topluluğu 19 Kasım’da gösteri yapacak. 23 Kasım cumartesi günü Belediye Millet Kıraathanesi’nde düzenlenecek olan ‘Kahve Muhabbetleri’ etkinliğinde ise bir çok sürpriz isim Nevşehirli sanatseverlerle buluşacak.

Kitap fuarı açılacak

Forum Kapadokya AVM’de 29 Kasım günü gerçekleştirilecek kitap fuarında yazarlar kitap severlerle buluşacak. Fuar 8 Aralık tarihine kadar devam edecek. 

 

(G.Ö)

Kaynak: Nevşehir Belediyesi

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin