Herkes onu havaalanı çalışanı zannediyor

1207

Tatil

Uçakta unutulan eşyaları koklayarak sahibini bulan sevimli köpek Sherlock’un videosunu milyonlar izledi. Herkes onu Hollanda Havayolları’nın yeni çalışanı zannediyor.

Aslında düşünce çok güzel. Yolcu uçakta bir eşyasını unutuyor, Hollanda Havayolları KLM’nin yeni elemanı Sherlock isimli köpek ise eşyayı kokluyor ve Amsterdam Havaalanı’nda hızlıca sahibini buluyor. Bu ilginç proje ile ilgili hazırlanan video geçtiğimiz yıllarda milyonlarca kişi tarafından izlendi. Bir çok kişi „KLM kayıp eşyalar için bir köpeği işe aldı“ diye düşündü.

Türkiye ve Avrupa’dan en güzel tatil yerleri, Sılayolu haberleri, uçak bileti kampanyaları / Urlaubs News aus der Türkei und Europa: www.facebook.com/turizmavrupa

Ancak işin aslı farklı. Video havayolu şirketi tarafından sadece reklam amaçlı çekildi. Böyle bir köpeği Amsterdam Havaalanı‘nda bulamazsınız. KLM amacına ulaştı, kendi reklamını yapmış oldu fakat bir çok kişi „Keşke bu haber gerçek olsaydı“ dedi. Kimbilir, milyonlarca kişi tarafından beğenildiğine göre belkide KLM şimdi Sherlock’u işe alır.

VİDEO’YU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

 

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin