Konyaaltı kreşleri için ön kayıtlar başladı

75
Konyaaltı

Tatil

Konyaaltı kreşleri için ön kayıtlar başladı

Koronavirüsle mücadelede kreş ve bakımevleri yeniden faaliyete izin verilirken, Konyaaltı Belediyesi bünyesindeki Kreş ve Gündüz Bakımevi’nde yeni eğitim öğretim dönemi için ön kayıtlar başladı.

Konyaaltı Belediyesi’nin Uncalı ve Gürsu’dan sonra Toros Mahallesi’nde hizmete açmaya hazırlandığı Çocuk Kreşi ve Gündüz Bakımevi için ön kayıtlar alınıyor. 3 ile 6 yaş arasındaki çocuklar için geçerli olan kreşler için başvurular;  22 Haziran-3 Temmuz tarihleri arasında www.konyaalti.bel.tr/cocukkresi adresinden on-line olarak ya da Kreş Müdürlüğü’ne müracaat ile yapılabilecek.

Üçüncü kreş de açılacak

Belediye Başkanı Semih Esen, Konyaaltı’nda eğitimin kalitesini arttırmak için eğitim kurumlarına büyük önem verdiklerini belirterek, şunları söyledi: “Uncalı ve Gürsu Çocuk Kreşi ve Gündüz Bakımevi’ne ailelerimiz yoğun ilgi gösteriyor. Belediyenin yeni kreş açması noktasında yurttaşlarımızdan büyük bir talep aldık. Bu noktada hemen harekete geçerek 3’üncü kreşimizi Toros Mahallemizde açıyoruz. Uncalı, Gürsu ve yeni kreşimiz olan Toros kreşimiz için ön kayıtlar başladı. Vatandaşlarımız 3 Temmuz 2020 tarihine kadar başvuruları online yapabilir.”

(BY)

Haberleri kaçırmamak için bizi takip edin:

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin