Kastamonu Havalimanı’na ulaşım sorunu çözüldü

2971
kastamonu

Tatil

Kastamonu’ndan İstanbul’a yolculuk yapacak vatandaşların havaalanına ulaşım sorununa çözüm getirildi.

Kastamonu – Sabiha Gökçen Havalimanı arasında başlanan uçak seferleri ile birlikte Kastamonu havalimanına ulaşım problemi de oluştu. Bu problemin çözümü için Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş’ın talimatı doğrultusunda Pegasus Havayolları’nın seferleri için servis düzenlemesi yapıldı.

Özel Halk Otobüsleri işletmeciliğiyle gerçekleştirilecek olan direkt seferlerde vatandaşların aşağıda belirtilen gün ve saatlerde Kastamonu Havalimanı’na ve havalimanından şehir merkezine ulaşımı sağlanacak.

Bugün (1 Haziran Perşembe) başlayan seferler haftada üç gün düzenlenecek. Kastamonu Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü’nün hazırladığı programa göre havayolunu tercih edecek vatandaşlarımız için 1 Haziran itibariyle Salı ve Perşembe günleri İl Müftülüğü önünden 07.40’da Cumartesi günü ise aynı noktadan 07.20’de Kastamonu Havalimanı’na servis kalkacak. Yine Havalimanı’ndan Cumhuriyet Meydanı’na dönüşler ise Salı günü saat 09.30’da, Perşembe günü 09.45’te Cumartesi günü ise 09.05’te gerçekleştirilecek.

Kaynak: kastamonu.bel.tr

 

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin