Kampanya: „Güneş yoksa tatile gitmem“

928

Tatil

Tur operatörü TUI, ilginç bir kampanya başlatıyor. Tatile gideceğiniz bölgede hava sıcaklığı en az 20 derece değilse, tatil tarihini veya bölgesini ücretsiz değiştirebileceksiniz.

Bir yıl boyunca deniz kenarında tatil yapmayı hayal edip tatile gittiğinizde soğuk bir hava ile karşılaşırsanız ne yapardınız? Normalde kaderinize razı gelip denize bile giremeden geri dönersiniz. Ancak tur operatörü TUI bu sorunu çözmek için müşterilerine ilginç bir kampanya sunmaya hazırlanıyor. Şirket, tatile gideceğiniz bölgede hava sıcaklığı en az 20 derece değilse, tatil tarihini veya bölgesini ücretsiz değiştirme imkanı sunacak.

Gelecek yaz sezonundan itibaren geçerli olacak hizmetten faydalanmak için haftalık hava tahminlerini takip etmeniz yeterli. Örneğin önümüzdeki hafta tatil yapacağınız şehirde hava sıcaklığının 20 derecenin altına düşeceğini görürseniz, tur operatörünü arayıp „Başka bir tarihte uçmak istiyorum“ veya „Başka bir şehire uçmak istiyorum“ diyebileceksiniz. Verilen bilgiye göre kampanya Kanarya Adaları, Tunus, Fas veya Mısır gibi ülkeler için geçerli.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin