İzmir’de Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu etkinlikleri başladı

24
Bostanlı

Tatil

İzmir’de Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu etkinlikleri başladı

İzmir’in önemli kültür merkezlerinden biri olan Karşıyaka Belediyesi Bostanlı Suat Taşer Açıkhava Tiyatrosu, Koronavirüs salgını nedeniyle verilen aranın ardından kapılarını yeniden sanatseverlere açtı.

Yeni normalde Hakan Yılmaz ve Ebru Cündübeyoğlu’nun sahne aldığı “Ölü’n Bizi Ayırana Dek” adlı tiyatro gösterimi, Bülent Ortaçgil ve Ahmet Aslan konseri ve “İyi Kötü Çirkin” adlı oyuna ev sahipliği yapan merkez, Ağustos ayında da önemli sanatçıları ve sanat topluluklarını İzmirliler ile buluşturmaya devam edecek.

Ağustos ayında konserler devam edecek

Etkinlik programı kapsamında; Türkiye’nin sevilen seslerinden Birsen Tezer 13 Ağustos’ta, Melek Mosso da 17 Ağustos’ta Bostanlı Suat Taşer Açıkhava Tiyatrosu’nda dinleyicilerin karşısına çıkacak. 20 Ağustos’ta Musa Göçen Senforock Metallica özel gösterisi sanatseverlere unutulmaz bir müzik şöleni yaşatacak. 31 Ağustos’taki ayın son konserinde ise usta müzisyen Ahmet Aslan sahne alacak. Etkinliklere ilişkin 0532 134 04 34 numaralı telefondan da detaylı bilgi edinilebilecek.

Koronavirüs tedbirleri uygulanıyor

Koronavirüs kısıtlamalarının kaldırılmasının ardından baştan sona dezenfekte edilerek hizmete açılan Bostanlı Suat Taşer Açıkhava Tiyatrosu’nda, tüm etkinlikler salgın tedbirlerine uygun olarak gerçekleştiriliyor. Oturma düzeni sosyal mesafe kuralına göre düzenlenirken, maskesiz ziyaretçi kabul edilmiyor. Ayrıca salonun belirli yerlerinde dezenfektan üniteleri de bulunuyor.

Bostanlı

(BY)

Haberleri kaçırmamak için bizi takip edin:

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin