İzmir uçuşlarına yüzde 50 indirim kampanyası

1978
indirim

Tatil

Corendon Havayolları İzmir uçuşlarına indirim kampanyası başlattı. Kampanya’ya göre biletini  9 Eylül – 15 Eylül tarihleri arasında havayolundan satın alanlar İzmir kalkış veya varışlı 1 Kasım 2019 – 31 Mart 2020 tarihleri arasındaki tüm sınıflarda uçak biletlerini yüzde 50 indirimli fiyata satın alabilecekler.

İndirim kampanyasının detayları:

-Kampanya sadece 9 Eylül – 15 Eylül 2019 tarihinde www.corendonairlines.com ve acenta girişi ile yapılarak satın alınacak İzmir uçak biletlerinde geçerlidir.

-Kampanya 9 Eylül 2019  saat 00:00’da başlar 15 Eylül 2019 saat 23:59’da biter.

-www.corendonairlines.com web sitesinde açık olan tüm 1 Kasım 2019 ile 31 Mart 2020 tarihleri arasındaki her sınıf  İzmir kalkış veya İzmir dönüş uçuşları için geçerlidir.

-Bu kampanya dahilinde alınan biletlerin kampanya bitimi olan 15 Eylül tarihinden sonra iptali, iadesi veya değişimi yapılması durumunda %50 indirimden yararlanılmayacaktır. Bu indirim hakkı tekrar kullanılamaz. İndirim oranı iade edilemez. Indirim tutari geri talep edilemez.
Bir kullanıcı bu kampanyadan yalnız bir kere faydalanabilir.

-Bu kampanya dahilinde kullanıcı www.corendonairlines.com web sitesinden veya acenta girişi yapabilen acentalar üzerinden satın alacağı biletlerde istediği herhangi bir sınıfı/paketi seçebilir.

-Kampanyayı dilediği zaman durdurma veya değiştirme hakkını Corendon Airlines saklı tutar.

(G.Ş)

 

Haberleri kaçırmamak için sayfamızı takip edin: www.facebook.com/turizmavrupa

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin