İtalyan gazeteci ve yazarlar Bodrum’u tanıtacak

1652
Bodrum

Tatil

İtalya’nın önde gelen gazeteci ve yazarlarıyla İtalyan bloggerlar Bodrum’u ziyaret etti. Bodrum markasının tüm dünyada en iyi şekilde tanıtılması amaçlanıyor.

Bodrum markasının tüm dünyada bilinirliliğini daha da artırmak ve Bodrum’u tarihi, kültürel ve doğal güzellikleriyle en iyi şekilde tanıtmak amacıyla başlatılan çalışmalar kapsamında Bodrum Tanıtma Vakfı’nın öncülük ettiği ve geçen yıl ilki düzenlenen tanıtım çalışmaları neticesinde dünyanın çeşitli bölgelerinden gelen turizmciler, gazeteciler, seyahat yazarları, bloggerlar ve internet fenomenleri belirli aralıklarla Bodrum’da misafir ediliyor.

Havalimanında çiçeklerle karşılanan İtalyan kafile Bodrum Kalesi ve Sualtı Arkeoloji Müzesi’ni gezdi. Misafirler Bodrum Belediyesi Trafo Bodrum Hakan Aykan Kültür ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen toplantıya katıldılar.

Bodrum hakkındaki duygu ve düşüncelerini paylaşan İtalyan Seyahat bloggerı ve yapımcı Luca Vitiello, beyaz boyalı mavi pencereli evleri gibi Bodrum’un kendine özgü güzellikleri olduğunu ifade ederek, “Bodrum’a harika bir gün batımına tanık olduk. Bodrum Kalesi’ni görünce şaşırdım çünkü çok iyi korunmuş. Buradaki farklılıkları keşfetmek harika” dedi.

Kaynak: www.bodrum.bel.tr

Bodrum

Bodrum

Bodrum
Fotoğraflar: www.bodrum.bel.tr

 

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin