İstanbul plajları bayramdan sonra sezonu açıyor

1573
İstanbul plajları

Tatil

İstanbul Büyükşehir Belediyesi sınırları içerisindeki 38 plajda temizlik ve cankurtaran hizmeti verilecek.

Düzenli olarak deniz suyu temizlik oranları ölçülen ve gün boyu kumsalların temizlendiği İstanbul plajlarında, vatandaşlar gönül rahatlığıyla deniz keyfini yaşayacak.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin sorumluluk alanlarında bulunan 38 plajda temizlik, güvenlik ve cankurtaran personeliyle hizmet veriyor. Hizmet verilen plajlarda denize girilebilecek bölgeleri bariyer ile çevriliyor. Güvenlik için plaj kurallara ve tehlikelere ait bilgilendirme tabelaları ile vatandaşları bilgilendiriyor. Cankurtaran ekipleri jet-ski ve kurtarma botları ile devriye atarak tehlike arz edecek durumlara devamlı hazır halde bulunuyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin temizlik ve cankurtaran hizmeti verdiği plajlar şunlarÇatalca: Çilingoz, Yalıköy, Karacaköy, Ormanlı. Arnavutköy: Durusu Karaburun, Yeniköy. Eyüp: Ağaçlı. Sarıyer: Kısırkaya, Riva Merkez, Beykoz: Riva Elmasburnu, Riva MYO. Şile: Sahilköy, Doğancılı, Alacalı, Sofular, Kızılcaköy, Kumbaba, Ayazma, Ağlayankaya, Uzunkum, Akçakese, Kabakoz, Kurfalı, Ağva, Kilimli. Kadıköy: Caddebostan 1.Caddebostan, 2. Bakırköy: Çiroz, Güneş, Küçükçekmece: Menekşe. Beylikdüzü:Gürpınar, Beylikdüzü: Gürpınar Büyükçekmece: Kumburgaz, Kamiloba (Celaliye). Silivri: Selimpaşa, Silivri, Semizkum, Çanta, Gümüşyaka

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Plajları, haftanın yedi günü sabah saat 8:30 ile akşam 19:00 saatleri arasında hizmet verecek.

Kaynak: www.ibb.istanbul

istanbul plajları

İstanbul plajları

istanbul plajları
Fotoğraflar: www.ibb.istanbul

 

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin