İptal olan uçak seferlerinin biletleri hakkında açıklama

13534
İptal

Tatil

İptal olan uçak seferlerinin biletleri hakkında açıklama

Anadolujet’te koronavirüs nedeniyle Mart ayından bu yana uçak seferleri yapılmıyor. 4 Haziran’da yurtiçi seferlerine başlayacak olan havayolu iptal olan seferler hakkında bir duyuru yaptı.

Duyuru şöyle:

Hak kaybı olmayacak

“4 Haziran’dan itibaren kademeli olarak iç hat uçuşlarına yeniden başlanması sebebiyle eski tarifemizde yer alan seferlerimizin bir bölümü iptal edilmiştir.

1 Haziran 2020 tarihinden önce biletlemesi gerçekleşen ve uçuşu iptal olan yolcularımız herhangi bir hak kaybına uğramayacaktır.

Bilet değişiklik işlemlerinizi değişiklik bedeli olmaksızın veya herhangi bir ceza ücreti ödemeden AnadoluJet&Türk Hava Yolları Web/Mobil uygulamalarından ya da çağrı merkezimiz kanalıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Biletini acenteler üzerinden satın alan yolcularımızın, değişiklik işlemleri için acentelerine başvurmaları gerekmektedir.

Bu süreçte çağrı merkezimizde oluşabilecek yoğunluğa karşı uçuşunuza 72 saatten daha az süre bulunması durumunda çağrı merkezimizi aramanız, uçuşunuza 72 saatten daha fazla zaman var ise daha sonra irtibata geçmeniz önerilmektedir.”

THY Genel Müdürü de açıklama yaptı

THY Genel Müdürü Bilal Ekşi sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı: “+ Iptal edilen seferlere ait biletlerde HIÇ BİR HAK KAYBI OLMAYACAKTIR. Biletler ISTENEN iç hat  sefere değişiklik cezası ve ücret farkı alınmadan değiştirilecektir. Seferinize 3 günden fazla bir süre var ise yoğunluğu önlemek için çağrı merkezimizi daha sonra arayınız.

(A)

Haberleri kaçırmamak için sayfamızı takip edin: www.facebook.com/turizmavrupa

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin