Havayolu Almanya’da 3 şehre daha uçuşlara başlıyor

10705
Havayolu

Tatil

Havayolu Almanya’da 3 şehre daha uçuşlara başlıyor

Antalya’yı direkt tarifeli seferlerle yurt içi ve yurt dışında en çok destinasyona bağlayan SunExpress havayolu , Eylül ayında Antalya’dan planladığı iç ve dış hat uçuş takvimini açıkladı. Havayolu Eylül ayında Antalya’dan iç hatlarda 7, dış hatlarda ise 21 destinasyona uçuş sunuyor.

Almanya’nın üç kentine direkt uçuş

SunExpress, Almanya güzergâhında 3 Eylül itibarıyla Leipzig ve 6 Eylül itibarıyla Saarbrücken uçuşlarına yeniden başlarken, 15 Eylül’den itibaren haftada iki kez Bremen’e sefer sunacak. Almanya’nın popüler destinasyonları Köln, Düsseldorf, Hannover, Hamburg, Berlin, Frankfurt, Stuttgart ve Münih’e günlük uçuşlarını Eylül ayında da sürdürecek olan havayolu, Nürnberg’e haftada 4, Münster’e ise haftada 2 kez sefer düzenleyecek.

Almanya dışında ise Londra, Amsterdam, Paris, Viyana, Brüksel, Basel gibi Avrupa’nın toplamda 8 kentine olan uçuşlarını Eylül ayında da sürdüren şirket, Antalya’dan bu kentlere direkt tarifeli sefer sunuyor.

İç hat uçuşları çerçevesinde Eylül’de Antalya’dan Adana’ya haftada 11, Diyarbakır’a 10, Van’a 7, Gaziantep’e 6, Trabzon ve Samsun’a 3 ve Kayseri’ye 2 kez uçuş düzenlemeye devam edecek olan SunExpress, İzmir’e ise hafta içi günde 2, hafta sonu ise günde 3 sefer sunuyor.

(A)

Haberleri kaçırmamak için bizi takip edin:

 

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin