Havalimanına saatler öncesinden gitmeye son

10073
havalimanı

Tatil

Türk Hava Yolları’nın İstanbul’da sunduğu hizmet sayesinde havalimanına saatler öncesinden gitmenize gerek kalmıyor. Detaylar haberde…

Türk Hava Yolları’nın Atatürk Havalimanı ile Taksim arasında sunduğu bagaj taşıma hizmeti “Miniport” yolculara büyük kolaylık sağlıyor. Bagajlarını Miniport ofislerine bırakanlar, uçuşları öncesinde rahatça hareket edebiliyor.

Türk Hava Yolları şu bilgileri verdi: “Miniport sayesinde yolcularımız, Taksim ve Tarihi Yarımada’da yer alan otellerinden check-out yaptıktan sonra bagajlarını teslim edebiliyor. Uçuşları öncesinde, kalan vakitlerini Türk Hava Yolları’nın eşsiz transfer merkezi İstanbul’da rahatça gezerek ya da alışveriş yaparak geçiren yolcularımızın beraberlerinde bagajları bulunmadığı için havalimanına saatler öncesinden gitmelerine de gerek kalmıyor.

Taksim Miniport ofisimiz, haftanın her günü 08.00-20.00 saatleri arasında hizmet veriyor. Yolcularımızın uçuşlarından en az 5 saat önce valizlerini ofisimize teslim etmesi gerekiyor.

Havalimanından doğruca etkinliğe

İstanbul’a gelen yolcularımız, otellerine gitmeden bagajlarını havalimanındaki Miniport ofisimize teslim edebiliyor. Kendileri gün içinde fuar, toplantı, kültür ya da alışveriş turu, vb. etkinliklere katılırken, bagajları doğrudan Taksim’e getiriliyor. Atatürk Havalimanı’nın dış hatlar terminalindeki metro katında bulunan Miniport ofisimizde çalışma saatleri; 07.00 – 23.00. Ofisimizin açık olduğu her saatte bagaj teslimi yapılabilir.

Miniport bagaj taşıma hizmeti nasıl gerçekleştirilir?

  • Yolcumuz, Miniport ofisimizi ziyaret eder ve uçuş bilgilerini görevliye bildirir.
  • Bagaj teslim alınır ve karşılığında bagaj teslim fişi verilir.
  • Yolcumuzun bagajı, Taksim Miniport ofisinden Atatürk Havalimanı dış hatlar metro katındaki Miniport ofisine, Aras Kargo aracılığıyla taşınır.
  • Yolcumuz, bagajını Atatürk Havalimanı’ndaki Miniport ofisinden teslim alır, check-in alanındaki kontuarlara teslim eder ve biniş kartını alır.
  • Miniport bagaj taşıma hizmetimiz, Atatürk Havalimanı’ndan Taksim doğrultusunda da gerçekleştirilebilir.

Uyarı:  Miniport bagaj taşıma hizmetimiz, özel güvenlik kriterleri gerektiren uçuş noktaları olan Amerika, İsrail, Kanada, İngiltere’ye seyahat eden yolcularımız için geçerli değildir.

bagaj

2 YORUMLAR

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin