Havacılığa yön verenler Antalya’da bir araya gelecek

55
Havacılığa yön

Tatil

Uluslararası havacılıkta kilit rol oynayan, Connect 2020- Antalya Rota Geliştirme Forumu’nun 17’ncisi Fraport TAV Antalya Havalimanı ev sahipliğinde 19-21 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Havacılığa yön verenler Antalya’da bir araya gelecek.

Havacılığa yön verenler Antalya’da

Fraport TAV Antalya Havalimanı yetlilileri CONNECT etkinliğinin 17’ncisine Antalya’da ev sahipliği yapacaklarını dile getirerek, “Etkinliğin amacının havalimanlarını ile hava yollarını bir araya getirerek, yeni rotaları, yeni trafik ağlarını değerlendirmeleri ve yeni hatların oluşmasıdır. Bu hedef Antalya içinde önceliklerimizdendir. Etkinliğe 70’den fazla hava yolu katılacak, 40’dan fazla hava yolu Antalya’ya hiç uçmuyor. Bu hava yollarına Antalya’yı tanıtmak hedeflerimizden biridir. Sonuç odaklı yeni rota değerlendirmelerinde Antalya’yı dikkate almalarını sağlamak istiyoruz” diye konuştu.

Antalya Havalimanı bu forumla, dinamik hedeflerini ve bölgenin güzelliklerini 700’den fazla havacılık uzmanına sergileyecek. CONNECT, sunduğu rahat ortam ile en dostça rota geliştirme forumu olarak kabul ediliyor. Maliyet ve zaman açısından etkili avantajlar sunan CONNECT, konferans ve sosyal ağ programlarının yanı sıra havayollarından, havalimanlarından, havacılık tedarikçilerinden ve turizm otoritelerinden üst düzey karar mercilerini 2.5 günlük sınırsız birebir toplantılar için bir araya getirecek.

(HS)

Haberleri kaçırmamak için sayfamızı takip edin: www.facebook.com/turizmavrupa

 

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin