Gemide spa keyfi

1115

Tatil

Gemide tatil turları sunan İtalyan Costa şirketi, sağlığına yatırım yapmak ve dinlenmek isteyen müşterileri için özel bir sonbahar tanıtım kampanyası düzenliyor.

Wellness, yani sağlık turizmi denince akla genellikle oteller gelir ancak tatil gemileri de bu alanda oldukça iddialı. Örneğin İtalyan Costa şirketi, dünyanın ünlü kentlerini turlayan tatil gemilerinde uygun sonbahar fiyatları sunuyor. Şirketten yapılan açıklamada „Sağlığına önem verenler gemilerimizde masaj, spor aktiviteleri, Yoga, saç, tırnak, diş bakımı ve değişik terapi hizmetlerimizden faydalanabilirler“ bilgisini verdi.

Sıcak geçen yaz aylarından sonra güneşten yıpranan ciltler için özel yüz terapileri de sunduklarını belirten yetkililer, “Fire & Ice” adı verilen sıcak soğuk terapisinin bu alanda çok faydalı olduğunu hatırlattılar. Spa hizmetlerinin yanı sıra birbirinden lezzetli yemeklerin de sunulduğu tatil gemilerinde indirimli fiyatlara bilet bulabiliyorsunuz: Örnek: 5 günlük gemi turu (17 – 22 Kasım 2014) kişi başına 399 Euro.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin