Fransa’da yaşayanlara Atlasglobal müjdesi

2713
atlasglobal

Tatil

Geçtiğimiz yıl yurtdışı uçuşlarında en çok tercih edilen havayolları arasında yer alan Atlasglobal, Paris-İstanbul arasındaki sefer sayısını artırdı.

Havayolu şirketi Atlasglobal, Air France ile işbirliğine giderek İstanbul’dan Paris’e günde üç kez uçmaya başladı. Daha önce bu hatta günde bir sefer sunuluyordu. Alınan karar Fransa’da yaşayan vatandaşlarımız açısından önemli bir avantaj oldu.

Atlasglobal yolcuları böylelikle Paris aktarmalı Biarritz, Bordeaux, Lyon, Marsilya, Montpellier, Nice, Toulouse, Cezayir (Algiers), Fas (Casablanca, Rabat) ve Tunus (Tunis)’a uçabilecekler. Air France yolcuları ise İstanbul Atatürk Havalimanı aktarmalı olarak Adana, Antalya, Bodrum, İzmir, Kayseri, Konya, Trabzon, Gürcistan (Tiflis), İran (Tahran), Kuveyt (Kuwait City) ve Birleşik Arap Emirlikleri (Sharjah)’a uçabilecekler.

Bu arada seyahat portalı turna.com tarafından yayınlanan 2016 raporuna göre Atlasglobal, Türk Hava Yolları’nın ardından yurtdışı seferlerinde en çok tercih edilen havayolu oldu. Şirket, Almanya’da da Hamburg ve Düsseldorf’tan Atatürk Havalimanı’na uçuyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin