Dünyadaki tüm havaalanlarının internet şifresi cebinizde

557
internet

Tatil

Seyahatlerinizde internetsiz kalma derdi sona erdi. Dünyadaki tüm havalimanlarının internet şifresini paylaşan bu uygulama günü kurtarmaya yetiyor.Anıl Polat tarafından geliştirilen WiFox uygulaması, yolculara büyük kolaylık sağlıyor.

Dünya çapında hangi havalimanına gitmiş olursanız olun, kablosuz ağ bağlantısına erişmek için bu uygulamaya başvurmanız yeterli. Hem Android hem de iOS versiyonu bulunan WiFox, tüm havalimanlarının internet şifrelerini veriyor. Bazı havalimanlarındaki kafelerin Wi-Fi şifrelerinin de bulunduğu uygulama sürekli güncelleniyor.

WiFox’ta; harita üzerinden bulunduğunuz ya da kullanmayı planladığınız havalimanının üzerindeki ikona tıklıyorsunuz. Açılan penceredeki butonla şifreyi kolaylıkla kopyalayabiliyorsunuz. Üstelik uygulamadaki haritayı önceden cihazınıza indirebiliyorsunuz.

Özellikle sık seyahat edenler için ideal olan uygulamayı Appstore’dan (https://apps.apple.com/us/app/wifox/id1130542083) ya da Google Play’den (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.foxnomad.wifox.wifox) inceleyebilirsiniz

(BY)

internet

Haberleri kaçırmamak için sayfamızı takip edin: www.facebook.com/turizmavrupa

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin