Dış hat uçuşları: Hangi havayolu şirketinin uçuşları iptal oldu?

21866
Dış hat

Tatil

Dış hat uçuşları: Hangi havayolu şirketinin uçuşları iptal oldu?

Yurtdışında yaşayan yüzbinlerce vatandaşımız Türkiye’ye uçak seferlerinin gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini merak ediyordu. Günlerdir hiçbir yetkiliden sağlıklı bilgi gelmediği için son ana kadar bir belirsizlik hakimdi. Sonuçta Türkiye’ye yönelik seyahat uyarısı uzatılmıştı. Ancak dün adeta “Son dakika” golü gibi ardı ardına haberler gelmeye başladı. Havayolu şirketleri, önümüzdeki günlerde yapılacak dış hat uçak seferlerinin tanıtımını yaptılar. Herkes iptal açıklamaları beklerken, örneğin bugünkü uçak seferlerinin yapılacağı duyuruldu. Sunexpress ve Pegasus’tan bilgiler gelirken Türk Hava Yolları ile ilgili bir bilgi alınamadı.

Bugün bu uçuşlar iptal edildi

Herkes merakla bugün gerçekleşecek uçuşları bekliyor. www.turizmavrupa.com olarak bu sabah saatlerinde önemli havalimanlarının uçuş bilgilerini inceledik. Sonuca göre Türk Hava Yolları’nın bir çok uçuşu iptal edildi. Berlin, Hamburg, Frankfurt ve Düsseldorf gibi şehirlerin havalimanı uçuş listelerinde THY uçuşlarının gerçekleşmeyeceği ve iptal olduğu görülüyor. Buna karşılık Sunexpress’in neredeyse bütün uçuşları yapılacak bilgisi yer alıyor. Hatta bu sabah erken saatlerde Sunexpress’in Almanya’dan Türkiye’ye kalkan uçakları bile oldu.

Antalya ve İstanbul havalimanlarının uçuş listesine bakıldığında da THY uçuşlarının iptal olduğu, Sunexpress uçuşlarının ise yapılacağı görülüyor

İstanbul
İstanbul uçuşları
Antalya
Antalya uçuşları
Berlin
Berlin uçuşları
Düsseldorf
Düsseldorf uçuşları
Frankfurt
Frankfurt uçuşları

(A)

Haberleri kaçırmamak için bizi takip edin:

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin