Dış hat uçuşları ardı ardına iptal ediliyor

8128
Dış hat

Tatil

Dış hat uçuşları ardı ardına iptal ediliyor

Türkiye’ye yönelik seyahat uyarısının 1 Temmuz’a uzatılması planlanan dış hat uçuşlarına olumsuz yansıdı. Günlerdir “Acaba uçuşum iptal olacak mı?” diye bekleyenler, son iki günde havayolu şirketlerinden kötü haberi almaya devam ediyorlar. www.turizmavrupa.com sosyal medya sayfalarımızda görüş bildiren bir çok okurumuz “Havayolu şirketinden bilgi geldi. Uçuşum iptal oldu” bilgisini verdi.

THY uçuş iptali bilgisini gönderdi

Örneğin 27 Haziran’da Türk Hava Yolları ile Bremen’den İstanbul’a uçmak isteyen bir okurumuz, uçuşun iptal olduğunu gösteren ekran görüntüsünü bizimle paylaştı. Farklı tarihlerde uçmak isteyen vatandaşlarımız da benzer bilgiler paylaştılar.

Herkese gitmedi

Yurtdışında yaşayanlar, havayolu şirketlerinin hala kesin bir açıklama yapmamasından şikayetçi. Bazı yolcular iptal mesajını alırken, bir kaç gün sonra uçuşu olanların hala bilgilendirmemesi dikkat çekti. Bu vatandaşlarımız elbette hala son ana kadar uçmayı ümit ediyorlar.

Vatandaşlarımız havayolu şirketlerinin müşteri hizmetlerini aradıklarını ve iptal ile ilgili bilgi almadıklarını belirtiyorlar. Ancak bir çok kişi iptal haberinin genellikle e-mail ile geldiğine dikkat çekiyor.

Öte yandan Sunexpress Lübnan uçuşlarının 5 Temmuz’a, Irak uçuşlarının ise 3 Temmuz’a kadar durdurulduğunu açıkladı.

dış hat

(A)

Haberleri kaçırmamak için bizi takip edin:

5 YORUMLAR

  1. Kıbrıs ta corana gözükmüyor üniversite öğrencisi çocuklarımızı getirebilirdiniz kac aydır biletlerimiz iptal oluyor illaki Türkiyeden yolcu götürmek zorundamısınız ,mücbir sebeblerle ;taşın altına elinizi biraz sizde koydaydınız, vatandaş için ne yaptınız ; sadece bilet satın bir tıkla düzeltilecek yazım hatası bile düzeltilmedi 2.bileti aldık Napolyonun sözü aklıma geliyor…

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin