Corendon Airlines Türkiye’nin köklü futbol takımına sponsor oldu

141
Corendon Airlines

Tatil

Türkiye’nin en önemli havayolları arasında yer alan Corendon Airlines, “İyi Birey – İyi Vatandaş – İyi Futbolcu” mottosuyla sporcular yetiştiren Altınordu Futbol Kulübü’ne sponsor oldu. Corendon Airlines, Türk futbol tarihinin en önemli kulüplerinden biri olan Altınordu Futbol Kulübü’nün “Geleceğe Uçuş” sponsoru oldu.

Corendon  Airlines futbola destek olacak

5 ülke ve 145 havalimanına yılda 4 milyon yolcu taşıyarak markasını sürekli olara üst seviyelere taşıyan firma, Türk futboluna destek olacak. İzmir’in en eski futbol takımlarından Altınordu Futbol Kulübü’ne sponsor olan firma, Altınordu Futbol Kulübü’nün geleceğe yatırım vizyonuna katkı sunacak.

Fark yaratan takım Altınordu

Sponsorluk imza töreninde konuşan Corendon Airlines Yönetim Kurulu Başkanı Yıldıray Karaer,  “Firma olarak havacılık sektöründe yenilikçi vizyonumuz, üst düzey hizmet anlayışımız, uçuş destinasyonu çeşitliliğimiz ve geleceğe yönelik planlamalarımız ile birlikte fark yaratıyoruz. Bir Türk şirketi olarak ülkemizi yurtdışında gururla temsil ediyoruz. Ayrıca toplumsal değer yaratma vizyonumuz çerçevesinde Türk sporunun en büyük destekçilerinden biriyiz. Ülkemizde faaliyet gösteren saygın ve köklü spor kulüplerine sponsorluk katkısı sağlıyoruz. Seyit Mehmet Özkan liderliğinde fark yaratan, bu toprakların çocuklarından gerçek profesyonel futbolcular yetiştiren Altınordu Futbol Kulübü’nün sponsoru olmak, kendi alanında fark yaratan bir şirket olarak bizi çok mutlu ediyor.” dedi.

(HS)

Haberleri kaçırmamak için sayfamızı takip edin: www.facebook.com/turizmavrupa

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin