Bulutların üzerinde ev rahatlığı

1228

Tatil

 Türk Hava Yolları, bulutların üzerinde ev rahatlığı vadettiği uyku koleksiyonu „Sky Illusion’u” tanıttı.

uyku2THY, yolcuları için hazırlattığı son yeniliği tanıttı. Uzun menzilli uçuşlarda Business Class yolcularına bulutların üzerinde ev rahatlığını sağlayacak “Sky Illusion” uyku koleksiyonu görücüye çıktı. Uyku setinin ilk takdimi, 12 Mayıs’ta hat açılışı yapılacak Boston seferi ile gerçekleşecek.

Türk Hava Yolları ve Zorlu Tekstil’in işbirliği ile tasarlanan set ile ilgili şu açıklama yapıldı:
„Türk misafirperverliğinden esinlenilerek tasarlanan koleksiyonda her ayrıntı incelikle düşünüldü. Bulutların yumuşaklığını anımsatan özel kumaşlar kullanılarak hazırlanan set, yolcuların bütünsel rahatlığını sağlamak adına uçuş konforuna önemli bir katma değer kazandırıyor.

Koleksiyon, Türk toplumunda ev sahiplerince yüzyıllardır misafirperverlik göstergesi olarak kullanılan ve Türk kültürünün değişmez bir parçası olan ‘Bohça’ tasarımlı paketler içerisinde sunuluyor. ‘Bohça’; koltuğa tamamen uyarlanabilen ebatlarda tasarlanmış ‘Uyku Pedi’, yumuşak saten kumaşıyla vücudu kaplayan ‘Yorgan’, uzun uçuş süresince baş ve boynu rahatlatan, standart uyku yastığı ebatındaki ‘Uyku Yastığı’, otururken beli kavrayan visko dolgusu ile yaslanıldığında bel ergonomisine göre şekil uyku3alabilen ‘Bel Yastığı’ ve %100 pamuklu, özel kapitone kumaşla ayak rahatlığını sağlayan ‘Terlik’ten oluşuyor. Rahatlatıcı etkisiyle bilinen Aloe Vera özlerinin ve yumuşak dokulu kumaşların bir araya getirilmesiyle üretilen set unsurları, rahat bir uyku sağlamanın yanı sıra ergonomik özellikleri ile de ön plana çıkıyor. Örneğin, koleksiyonda yer alan çarşafların deri koltuklardan kaymaması için tutmaçlı olarak üretilmesi ve yorganların vücut sıcaklığını koruyacak şekilde tasarlanması bu özelliklerden birkaçı.“

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin