Kadını merdivenden itmişti: Bir şüpheli yakalandı…Izleyin

5669
video

Tatil

Metro istasyonunda arkadan gelerek kadını merdivenlerden aşağıya iten adam ve arkadaşları her yerde aranıyor. Bir şüpheli yakalandı. İzleyin…

Güvenlik kamerasının kaydettiği bu videoyu izlediğinizde yaşananlara bir anlam veremeyecek ve çok öfkeleneceksiniz. Yer Almanya’nın başkenti Berlin. Hermannstrasse Metro İstasyonu’nda merdivenlerden inen bir kadın, arkadan gelen adamın saldırısına uğruyor. Üstelik herhangi bir neden yokken. Kimliği henüz belirlenemeyen adam 26 yaşındaki kadına tekme atıyor. Kadın ise merdivenlerden aşağıya uçuyor. Elinde şişe ve sigara tutan adam daha sonra hiçbirşey olmamış gibi yoluna devam ediyor. Adamın yanında arkadaşları da var. Onlar etrafı gözetleyip olaya müdahale etmeyerek suç ortaklığı yapıyor.

Berlin Polisi bu görüntüyü paylaşarak halktan yardım istedi. 27 Ekim 2016’da gece saat 00:20’de meydana gelen olaya şahit olanlar veya görüntüdeki saldırganı ve arkadaşlarını tanıyanların polise bilgi vermesi istendi. Bugün bir şüphelinin yakalandığı açıklandı. Kişinin sorgusu sürüyor. Şimdi sıra diğerlerinde.

Bu saldırı sonrası yere çakılan kadına etrafta bulunan diğer kişiler yardım ettiler ve hastaneye ulaşmasını sağladılar. Kadın hastanede tedavi gördükten sonra taburcu oldu.

Polisi bu telefondan arayarak bilgi verebilirsiniz: 0049 30 4664 – 57 11 00

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin