Bodrum’da şezlong için istenen fiyata inanamayacaksınız

340
Şezlong

Tatil

Bodrum’da şezlong için istenen fiyata inanamayacaksınız

Türkiye’nin ünlü tatil beldesi Bodrum pahalılığıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. Koronavirüs nedeniyle henüz tam olarak başlamayan tatil sezonu şimdiden cep yakacağa benziyor. Geçtiğimiz yıllarda bir çayın 18- 20 TL,  lahmacunun da 70 TL olduğu Bodrum şimdi de şezlong fiyatlarıyla kendinden söz ettiriyor. Hürriyet’te yer alan habere göre Bodrum Türkbükü’nde hizmet veren bir otelin müşterilere gönderdiği davet e-mail’inde belirtilen ücretler şaşırttı. Koronavirüs salgını sonrası fiyatlarını güncelleyen otelde iki şezlong için istenen ücret günlük bin, aylık 24 bin lira. Üstelik buna oda ve yemek dahil değil. Kentte lüks oteller, pandemi sürecinde oda, beach kullanımı ve şezlong fiyatlarına zam yaptı. Otelin müşterilerine gönderdiği davet e-mail’inde detayları verilen kullanım ücretleri, tartışma yaratacak cinsten.

İLK SEÇENEK

İki kişilik bu pakette şunlar var:

◊ Maksimum 4 sandalye

◊ Maksimum 3 şezlong

◊ Gün içinde kişi başı ikişer plaj havlusu

◊ İki kez sıcak-soğuk havlu servisi

◊ 11.00-15.00’te meyve tabağı

◊ Yiyecek ve içecek harcamalarında yüzde 10 indirim

FİYATI

Aylık: 24 bin lira

Günlük: Bin lira

İKİNCİ SEÇENEK

İlk seçenektekilere ek olarak menüden günde bir sefer bir adet başlangıç, bir adet taş fırın ya da ana yemek siparişi verilebilir.

FİYATI

Aylık: 48 bin lira

Günlük: 2 bin lira

Haberin tamamını buradan okuyabilirsiniz: https://www.hurriyet.com.tr/kelebek/magazin/turkbukunde-sezlong-fiyati-gunluk-bin-lira-aylik-24-bin-lira-41531087

(A)

Haberleri kaçırmamak için sayfamızı takip edin: www.facebook.com/turizmavrupa

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin