Bodrum’a uçacaklara önemli hatırlatma

1822
Bodrum

Tatil

Yurtdışından Milas – Bodrum Havalimanı’na uçacak yolcular yapılan değişikliğe dikkat etmeli.

Milas – Bodrum Havalimanı’nın dış hatlar terminalinin tasarruf amaçlı kapatıldığı açıklandı. Terminal binası 31 Mart 2017’ye kadar kapalı kalacak. Konuyla ilgili bir açıklama yapan Türk Hava Yolları, dış hatlardan aktarmalı olarak gelen yolcuların bu tarihe kadar yanda bulunan Genel Havacılık Terminali’ni kullanacaklarını bildirdi.

THY’nin açıklaması şöyle:

“31 Mart 2017 tarihine kadar bu havalimanından gerçekleştirilecek dış hat seferimiz bulunmuyor. Seyahatlerinin devamında dış hatlara uçacak yolcularımız uçuşlarıyla ilgili işlemlerini iç hatlar terminalinden yaptırabilirler.

Dış hatlardan aktarmalı olarak Milas-Bodrum Havalimanı’na seyahat eden yolcularımızı karşılayacak yakınlarının Genel Havacılık Terminali’ne ulaşmaları gerekiyor. Yolcu yakınları, geçici olarak hizmet veren bu terminale tabelaları takip ederek ya da yolcu servislerini kullanarak ulaşabilirler.

Dış hatlardan gelip Milas-Bodrum Havalimanı’na devam eden yolcularımız için free shop hizmetinin sunulması için çalışmalar yapılmaktadır. Daha fazla bilgi almak için +90 252 511 10 00 numaralı TAV Danışma Hattı’nı arayabilirsiniz.”

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin