BMW kullananlar: Hırsızlar hep aynı parçanın peşinde

8588
bmw

Tatil

Gözünü lüks araçlara diken otomobil hırsızları bu aralar BMW marka otomobilleri soyuyorlar. Hedefte ise hep aynı parça var. Detaylar haberde…

Geçtiğimiz yıllarda Avrupa’da lüks araç sınıfına giren otomobillere yönelik düzenlenen hırsızlık olaylarında artış var. Güvenlik güçlerinin bildirdiğine göre hırsızlık çeteleri önceden keşif turuna çıkarak gözlerine belirli araçları kestiriyorlar. Örneğin şuan Almanya’nın Koblenz kentinde BMW marka araçlar hedefte. Koblenz polisinin bildirdiğine göre kısa süre çok sayıda araç soyuldu. Hırsızların kullandığı yöntem ise hep aynı. Önce araçların arka üçgen camı kırılıyor ve araca giriş sağlanıyor. Daha sonra ise içinde navigasyonun da bulunduğu elektronik sistem sökülüyor. Polis hırsızları yakalamak için çalışmalarını sürdürüyor.

YASAL UYARI: Bu haberin yayın hakkı www.turizmavrupa.com sayfasına aittir. İzinsiz kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Haberin altına link ekleyerek sayfanızda kullanabilirsiniz (Kaynak/Quelle: www.turizmavrupa.com)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin